Akademia zdrowia i urody – projekt dla Twoich uczniów

Jak być młodym i zdrowym? Podstawa to gruntowna wiedza w temacie, którą możecie zdobyć w projekcie przygotowanym specjalnie dla Was”.

Słowami Rektora Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, Pana dr n. chem. Sebastiana Grzyba serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkół do zapisów na bezpłatne lekcje online, warsztaty, spotkania w ramach projektu edukacyjnego „Akademia Zdrowia i Urody”

Projekt edukacyjny kierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i realizowany w terminie od 15 lutego do 15 kwietnia br.

Organizatorem jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie we współpracy z Partnerami Uczelni.

Na uczniów czeka ponad 50 bardzo interesujących, całkowicie bezpłatnych spotkań i lekcji online oraz warsztatów w specjalistycznych pracowniach i laboratoriach Uczelni, w formie stacjonarnej prowadzonych przez wybitnych specjalistów – wykładowców WSIIZ.

Ideą projektu jest popularyzacja wiedzy w zakresie kosmetologii, chemii kosmetycznej, dietetyki, chemii żywności, dostarczenie rzetelnych informacji m. in.: z zakresu prawidłowej pielęgnacji  twarzy, ciała, stóp, racjonalnego odżywiania, bezpieczeństwa żywności, tworzenia, składu i działania kosmetyków, rozwoju osobistego oraz naukę konkretnych umiejętności, np. technik komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, radzenia sobie ze stresem

Wszystkie lekcje, warsztaty oraz spotkania w ramach Akademii Zdrowia i Urody są opublikowane na stronie internetowej: https://wsiiz.pl/akademia-ziu

Każda lekcja, warsztat edukacyjny i spotkanie posiada w serwisie internetowym opis oraz link do rejestracji

Dodatkowo uczniowie będą mogli otrzymać certyfikat uczestnictwa w Akademii Zdrowia i Urody. Aby otrzymać certyfikat należy skorzystać z wybranych minimum trzech lekcji/ warsztatów edukacyjnych, wziąć udział w wybranym quizie z danego obszaru tematycznego oraz skorzystać ze spotkania online.

Dla uczestników quizów z określonego obszaru tematycznego przewidziane są miłe niespodzianki, natomiast dla zwycięzców cenne nagrody ufundowane przez Partnerów Uczelni.

Załączniki:

Pismo Rektora WSIIZ, Pana dr n. chem. Sebastiana Grzyba dotyczące Akademii Zdrowia i Urody

Zaproszenie Rektora WSIIZ, Pana dr n. chemii Sebastiana Grzyba do udziału w Akademii Zdrowia i Urody