DYREKTOR

mgr Marta Kragiel – marta.kragiel@powreketrzyn.pl

  • nauczyciel konsultant
  • trener wspomagania szkół i przedszkoli w rozwijaniu kompetencji kluczowych
  • uprawnienia pedagogiczne i kwalifikacje do nauczania biologii, przyrody, fizyki i wiedzy o społeczeństwie
  • menadżer oświaty

PEDAGODZY

mgr Elżbieta Gzegzuła – elzbieta.gzegzula@powreketrzyn.pl

  • pedagog
  • oligofrenopedagog
  • terapeuta pedagogiczny
  • specjalista wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka

mgr Katarzyna Małż – katarzyna.malz@powreketrzyn.pl

  • oligofrenopedagog
  • terapeuta pedagogiczny
  • specjalista wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka

mgr Joanna Racka – joanna.racka@powreketrzyn.pl

  • oligofrenopedagog
  • specjalista wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka
  • terapeuta pedagogiczny
  • socjoterapeuta

mgr Irena Kuczyńska-Szarejko – irena.kuczynskaszarejko@powreketrzyn.pl

  • specjalista do spraw orientacji i poradnictwa zawodowego
  • oligofrenopedagog
  • logopeda
  • neurologopeda

mgr Magdalena Fiedorczuk – magdalena.fiedorczuk@powreketrzyn.pl

  • specjalista w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

PSYCHOLODZY

mgr Beata Podlawska – beata.podlawska@powreketrzyn.pl

  • tyflopedagog
  • specjalista w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

mgr Marta Cichy – marta.cichy@powreketrzyn.pl

  • specjalista wspomagania emocji dzieci i młodzieży
  • specjalista w zakresie psychologii motywacji

mgr Wioletta Drężek – Bołtruczek – wioletta.drezek-boltruczek@powreketrzyn.pl

  • interwent kryzysowy
  • nauczyciel języka polskiego

mgr Ewa Jorka – Wysokowicz – ewa.jorka-wysokowicz@powreketrzyn.pl

  • specjalista Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia Bez Przemocy
  • doradca z zakresu terapii rodzinnej, systemowej
  • konsultant z zakresu Psychologii Sportu

LOGOPEDA

mgr Elwira Nowicka – eliwra.nowicka@powreketrzyn.pl

  • surdopedagog
  • neurologopeda
  • oligofrenopedagog
  • specjalista wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka
  • terapeuta pedagogiczny
  • specjalista integracji sensorycznej

SEKRETARZ

Katarzyna Małecka – katarzyna.malecka@powreketrzyn.pl